Jesteśmy Zespołem profesjonalistów, z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej,

zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań dla Firm, oraz Klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w finansowaniu zakupu towarów i usług. Naszym wiodącym produktem jest kredyt ratalny, natomiast jego uzupełnienie stanowią kredyty gotówkowe, inwestycyjne, firmowe, kredyty dla rolnictwa oraz leasingi. Szerokie zaplecze operacyjne oraz wyspecjalizowany zespół Call Center zapewnia obsługę na najwyższym poziomie przez siedem dni w tygodniu. W ramach umów z podmiotami finansującymi oraz dystrybutorami wykonujemy czynności pośrednictwa finansowego związane z zawieraniem umów kredytowych, obsługą procesu kontroli dokumentów, szkoleniem pracowników, osób współpracujących i przedstawicieli handlowych oraz bieżącym rozliczaniem sprzedaży, w tym kontrolą jakości procesu sprzedaży i wysyłką dokumentów.

460+
współpracujących
placówek
10mln+
udzielonych
kredytów
99%
zadowolonych
klientów
24/24
pracujemy
dla Ciebie
7/7
Call Center
jesteśmy
by pomóc
it

Finansowe wsparcie

Korzystamy  w równym stopniu z narzędzi informatycznych udostępnianych przez współpracujące podmioty jak i z własnych rozwiązań systemowych, aplikacji oraz procedur, służących optymalizacji procesów i zwiększaniu zadowolenia Klientów.
Kredyty Ratalne
Finansowaniu zakupu towarów i usług.
Sprzedaż stacjonarna, bezpośrednia, wysyłkowa, oraz obsługa sklepów internetowych.
Pośrednictwo kredytowe
konujemy czynności pośrednictwa finansowego związane z zawieraniem umów kredytowych, obsługą procesu kontroli dokumentów, szkoleniem pracowników, osób współpracujących i przedstawicieli handlowych
Obsługa Firm
Oferta skierowana jest do firm zajmujących się sprzedażą towarów lub usług, jak i również do klienta indywidualnego który zamierza kupić towar lub usługę.
Kredyt ratany - cel
zakup towarów lub usług
Okres kredytowania
od 3 do 60 miesięcy
Kwota kredytu
od 300zł do 110 000zł
Kredyt na oświadczenie
do 15 000zł
Call Center
Codziennie od 10:00-21:00
Oferta
od ręki - zadzwoń
+48 660 475 999
Call Now Button